Fenaco Ledenlijst

De huidige Fenaco ledenlijst met al de actieve leden.
Wenst u zelf ook lid te worden? Klik hier voor meer informatie en online inschrijving.

 

Bedrijf Naam Voornaam Plaats Tel Website
Amazing Chocolates Vriesacker Wendy De Klinge 03/345 41 38 www.amazingchocolates.be
Ambachtelijke Biscuiterie Stuckens Stuckens Serge Diest www.stuckens.com
Aubrion Sweets bvba Aubrion Patrick Eppegem 0475 67 27 93 www.aubrion.be
B-art Chocolates Janssen Bart Maasmechelen 089/77.20.71 www.bart-choc.be
Bakkerij Bossuyt Bossuyt Geert Ekeren 03/541 09 40
Belgian Top chocolates Linskens Guido Brugge 050/788820
Beugnies Les Chocolats bvba BEUGNIES Nicolas Kortrijk 056 25 61 40
Boeckaert - Van Biervliet Boeckaert Tony Zulte 09/388 55 79
BVBA ’t Suykerbootje De Boodt Hans Dendermonde 052/40.80.34 www.tsuykerbootje.be
Candy Card Hens Frank Berlaar 03/422.60.60 www.candycard.be
Centho Chocolates Decoster Geert Duisburg 02/767 07 74
Chantelly Chocolates Peeters Karel Baasrode 052/34 21 34
Choc Wauters-Meuris Wauters Nick Sint-Niklaas 03/7776523 www.chocolatier-wauters.be
Choc. Décor Patijn Luk Lokeren 09/340 51 00
Choc. Depla Depla Pol Brugge 050/334953
Choc. Hendrik Denil - 't Soethuys Denil Henk Londerzeel 0252302465 www.chocolateriehd.be
Choc.Calinor Grimmonprez Alain Ieper 057/207207
Chocofino BVBA Proot Jan St-Eloois-Winkel(Ledegem) 056/35 44 35
Chocolade-Atelier Vyverman Vyverman Wim Sint Niklaas 0473/9999996 www.chocolade-atelier.be
Chocoladehuis Kortrijk Willaert Gunther Kortrijk 056/21 27 77
Chocolala Dupont Sabine Rekkem www.chocolala.net
Chocolatas Vancouver Chocolates Ltd. Tas Wim Vancouver 0016045045957
Chocolate Queen Van Haudenhuyse Elfie Sint Lievens Houtem 0472/031747 http://www.chocolatequeen.be/
Chocolaterie Ganache Van Geluwe Kris Lichtervelde 051/770204
Chocolaterie Bonaparte Geerts Eveline Maaseik 32(0)89 572 219 www.chocolaterie-bonaparte.be
Chocolaterie Camargue Vandecasteele Tom Lokeren 09/348 43 51
Chocolaterie Carré Naert Dirk Moen 056/64 85 34
Chocolaterie Cher Van De Meirssche Erik Berlare 052/42.45.41
Chocolaterie Darius Jeurissen Filip Veldwezelt - Lanaken 089.71.33.88
Chocolaterie De Ceuninck-Carton Carton Mieke Ardooie 051/747328
Chocolaterie De Graeve De Graeve Kristof Zelzate 09/345 09 96
Chocolaterie De Granvelle Van den berghe Ronse 055/209169 www.chocolatier-hermes.be
Chocolaterie De Nayer De Nayer Marc Evergem 09/253 06 84
Chocolaterie De Schutter Van Brempt Raf Deinze
Chocolaterie Déesse De Sutter-Windels Christelle Gent 09/228 15 27
Chocolaterie Degroote Degroote Karl Rekkem 056/404306
Chocolaterie Delice Hauspy Jean-Pierre Kortrijk 056/25 75 23
Chocolaterie Delvora Stuyven Ivan Betekom 016/569748
Chocolaterie Dooms Dooms Kris Wieze 053/775142
Chocolaterie Dossche Leroy Kurt Ledeberg 09/231 25 15
Chocolaterie Duc d'O Verhelst Paul-Henri Kruibeke 03/774 51 91
Chocolaterie Gauthier Gauthier Edouard Mechelen 015/71.28.00
Chocolaterie Goossens Goossens Eric Antwerpen 03/239 13 10
Chocolaterie Guylian Callebaut Mieke Sint-Niklaas 03/760 97 00 www.guylian.be
Chocolaterie Ickx Huurman Bas Essen 03/677 12 34
Chocolaterie Jacali Lingier Jaak Bredene 059/34 03 30
Chocolaterie Krisley Coudeville Kristof Aalter 09/3753775 www.krisley.be
Chocolaterie Ledoux Ledoux Langemark 057/48 92 22
Chocolaterie Millennium Hubaux Tom Marke 056/21.25.52 www.millenniumchocolaterie.be
Chocolaterie Nadine Logghe Nadine Veurne 058/31 11 89
Chocolaterie Nomaer Noppe Kristof Roeselare 051/250925
Chocolaterie Petra's Verstraete Petra Oostende 059/50.80.30
Chocolaterie Puur Helsen Steve Geel 014707320 www.chocolateriepuur.be
Chocolaterie Roma Mertens Linda Boom 03/888 33 13
Chocolaterie Rossini bvba Buckens Stijn Zwevegem 056/758602
Chocolaterie Royal Van Melkebeke Eddy Aalst 053 78 87 64 www.chocolaterieroyal.be
Chocolaterie Soetkin Coomans Nellie Kontich 03/4578095 www.chocolateriesoetkin.be
Chocolaterie Sukerbuyc De Preter Brugge 050/330 887
Chocolaterie Van Hoorebeke Van Hoorebeke Luc Gent 09/221 03 81
Chocolaterie Vandenbulcke Vandenbulcke Philippe Heule 056/35 29 67
Chocolaterie Vereecke-Dhondt Vereecke-Dhondt Frank Menen 056 518775 www.vereecke-chocolaterie.be
Chocolaterie Verleye Verleye Jan Turnhout 014/439073 www.verleye-chocolaterie.be
Chocolatier Andes Van den Eynde Van den Eynde Paul Puurs 03/8864334
Chocolatier Frederic Blondeel Blondeel Frederic Beauvoorde 058/29 86 40 www.frederic-blondeel.be
Chocolatier M Maenhout David Knokke 32/50/614460 www.chocolatier-M.be
Confiserie 2000 Scheirs Roger Ertvelde 09/357 42 19
Confiserie Confidas Seiloglou Paul Gent-Drongen 09/282 01 01
Confiserie Jonas Hoekman Jonas Oudenaarde www.confiserie-jonas.be
Confiserie Pierot Thys Gustaaf Hoevenen 03/6052314
Confiserie Renard Renard Joseph Gent 09/225 94 60
Confiserie Sueda Bontinck Patrick Sint-Amandsberg 09/228 60 27
Crejart Cremers Jan Ledeberg 09/231 32 02
De Truffelspecialist G.C.V Brouwers Will Brecht www.truffelspecialist.be
Defoer Thomas Keiem-Diksmuide 0495/49 47 43
Dom Creations nv Dom Roel Pulle
Duc de Praslin Belgium Blondeel Filip Brussel 02/3560688
Ets. H. Bloemendael & Zoon Van Durme Hans Lokeren 09/251 75 67
Geldhof-Dewulf Geldhof Johan Izegem 051/311179
Het chocolade atelier Van Audenhove Bart Kinrooi
Het Chocoladehuis Goetschalckx Steve Hoogstraten 03/314.21.24
Holle Bolle gcv Roux Wendy Riemst 012 21 39 60 www.hollebolle.be
Jitsk Heyninck Heyninck Jitsk Duffel
Kardany Chocolatier Anno Daniel Zottegem 093600760
La Praline Mertens Johan Ekeren 03/665 41 88
Laurens Pralines Laurens Couwels Massenhoven
Lucardi Coelembier Carl Heule 056/358530 www.lucardi.be
MAGDA VAN WESEMAEL Van Wesemael Magda Overmere 09 367 62 87 www.vanwesemael-chocolade.be
Marioca Coppieters Mevrouw Merelbeke 09/252 15 99
Midalis N.V. Harinck Frederic Tielt 051/406510
Mio Miko De Group Hugo Hong Kong 852 9045 1055 www.miomiko.com
Montserrat bvba Desmet Willy Ingooigem 056778838
Naert-Degrande Naert Dirk Ingelmunster 056/665414
Naminist Stroobant Nico Kortemark
Netheline Van Dijck Kris Herenthout 014/22 44 29
Neuhaus Doumier Bertrand Vlezenbeek 02.568.22.11
Op De Beeck Op de Beeck Erik Nijlen 03/4817894
Party Partners Bvba Verhoestraete Gert Merelbeke 09/2828677 www.choc-o-lait.com
Pascaline De Bruyn Peter Lembeek 02/356.98.03
Praleen Van Volsem Marleen Halle www.praleen.be
Pralines DD Driessen Dirk Herentals 014/ 70 50 66
Pralines De Muyt De Muyt Joost Beernem 050/781397
PRALINES DEVINA NV ROBBERECHTS Emiel Duffel 03/4884110
Pralineur Van Coillie Ameye Koen Roeselare 051/20 40 41
Rochello bvba Van den Meerssche Stefan Essene 02/5827798
SAVERDE BVBA Deprez Ann Oostrozebeke 056/444509 www.saverde.be
Sjokolaa De Beul Jan Liedekerke 0479595502
Sjolaa Pouliart Johan Mechelen 015 34 74 04 www.sjolaa.be
Specialiced Parijs Rony Sint Stevens Woluwe 0495 50 94 72
Sweet Ero Chocolats Speelmans Rita Hasselt 011/21.07.41
Ten Hove BVBA Lauwers Carolus Kontich 03/458.04.06 www.Ten-Hove.be
The Chocolate Line Persoone Dominique Brugge 050/34 10 90
VALENTINO CHOCOLATIER Roelandts Willy Schepdaal 02/567.05.71 www.valentino.be
Valenza Van Luyck Dave Herentals 014/307303
VIA bvba Verbrugghe Wim Boechout 0475/249010
Vital 1926 NV haeck Matthias Nevele 09/371 63 13 www.vital.be